| camy_6586 a întrebat:

Salut, ce le plac baietilor la fete?

Răspuns Câştigător
| YouAreTheBest a răspuns:

Salut! mie mi-ar placea la o fata sa fie bine ingrijita,sa arate frumos,aspectul fizic,sa fie asa mai pozitiva cu energie big grin, caracterul: intelegenta, educata! etc.pa-pa succese! happy Smile)

10 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Vagabonţilor - fundul şi sânii.
Băieţilor cumsecade - privirea, personalitatea şi decenţa.

| Азбука a răspuns:

In niciun caz prostia. Pe tine te plac baietii?

| Aleqa a răspuns:

Majoriatatea,din ziua de azi fundul si sanii ca sa faca sex cu ea, s-o dezvirgineze si dupa sa plece la alta.
In ziua de azi, greu gasesti un tip de treaba.
happy

| YouAreTheBest a răspuns:

Atitudinea ei fata de baiat,caracterul sa zicem, aspectul fizic, sa arate frumos...ingrijita! etc.pa-pa

| DnBSniper a răspuns:

Cand vorbesti cu mine taci falaughing

| JoRjEEEEE a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat, insa cei mai multi din ziua de azi se gandesc doar la sex si pa, deci se uita dupa forme, viziteaza, si pleaca.

| AdiDassler a răspuns:

Vaginul, sanii, noada si restul corpului

| apcouk a răspuns:

Salut, da!

| anonym_4492 a răspuns:

Totul da nu la alea urate ca dracu