| Ingrid16V a întrebat:

Ce lucruri nu le plac baietilor la fete?
thinking

Răspuns Câştigător
| Raresik a răspuns:

Poi. depinde de baiat happy

Mie de exemplu` nu-mi plac fetele : grase, care fumeaza, alcooliste, rele la suflet.

11 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Cred ca fitelebig grin xD

| ionika17 a răspuns:

Sa nu aibe fite, sa nu fie o fata cu care nu ai ce sa vorbesti cu ea, sau sa te injure ca mai sunt si de astea. Mi-e imi plac fetele mai linstite si care chiar merge o relatie cu ele.

| pwp a răspuns:

Gelozia in mare parte
si cand sunt posesive!

Răspuns utilizator avertizat
| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

Boounaa intrebarethinking chiar as vrea si eu sa stiubatting eyelashes

| Andr3yCzz a răspuns:

Nu stiu celorlalti dar mie numi plac fetele fitoase si care se dau in spectacol doar ca sa atraga atentia...imi plac cele simple care au simptul umorului si sa stie sa-si traiasca viata din toate punctele de vedere :X!

| Spynky a răspuns:

Fitele, grasimea, etc lista lungabig grin

| LIV_1833 a răspuns:

Fitele, mofturile, indiferenta fata de lucrurile pe care le facem pentru ele, prefacatoria, infidelitatea, etc

Lunga listabig grin

| SCosmin a răspuns:

Sunt urate.
Vorbesc urat.
Se inbraca urat.
Fumeaza.
Bea alcool.
Merge urat pe drum. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred.thinking ca fitele sorry nu va suporbatting eyelashes! asteaa cu aiere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele care sunt emo, fumeaza, beau, fite...