| Razvan1_4095 a întrebat:

Ce melodie pot sa ii dedic unei fete cu care vreau sa fiu?
As vrea sa o impresionez enorm cu o melodie, dar nu stiu ce sa aleg.Ma puteti ajuta? Rog seriozitate!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

In cazul in care intelege spaniola, iti recomand melodia Amo-Axel Fernandez. E cea mai romantica melodie pe care am auzit-o vreodata. O alta varianta ar fi aceasta: http://www.youtube.com/watch?v=BTxBCCzNSzU.
Sau Bryan Adams - Have you ever really loved a woman.
Dar cred ca prima ar fi cea mai potrivita;)

9 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Good night travel the killers.

Răspuns utilizator avertizat
| Eaeea a răspuns:

Jason M'raz-I'm yours

| buturuga a răspuns:

Smiley- Designed to love you, Selena Gomez - love you like a love song, depinde ce ii place si ei, mai gasesti melodii http://www.trilulilu.ro/video-muzica/12-melodii-de-dragoste-superbe Succes!

| JusTLiVe a răspuns:

Iti dau cea mai misto melodie : Cabron - Letz be friends, o bagi in pat cu asta din prima.

| Haze a răspuns:

Daca te duce capu, compune-i niste versuri!

| Nicholas_Cosmin_1994 a răspuns:

Big Time Rush - Boyfriend