| STEFANXxX a întrebat:

Mie imi plac 2 fete. Dar nu stiu pe cine sa aleg.Ma puteti ajutasad. FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| d33utza003 a răspuns:

Alege-o pe cea care iti vine in minte prima data maine dimineata cand te trezesti

10 răspunsuri:
| Zuzu6235 a răspuns:

Cred ca este cam complicata situatia. e cam pe dos. eu cred ca suna cam asa "care din cele 2 fete te vor alege pe tine". poate aman2(caz fericit) sau poate nici una. fa diferenta intre ele. ia pe cea care ti-a fost alaturi cand ai avut cea mai mare nevoie si nu mai era nimeni. sau cea in care ai cea mai mare incredere. cea langa care te vezi si peste 1 luna, 2, 3,6, 1 an sau mai mult. " the choice is yours" (John Kramer).winking

| Piticutsss a răspuns:

Comparale pe amundoua... Vezi cum se poarta, cum vorbesc, etc. Si o sa te convingi care e cea mai buna happy

| d33utza003 a răspuns:

Am primit fundita:X:X:X:X mc mc mclaughing si nici nu o cerusem:*

| Mik3 a răspuns:

Pe aia care o poti cuceri mai repede.simplu nu? funda?

| MeGustaaaaa a răspuns:

Am aceeas problema...

| GuBeeBăăi a răspuns:

Alegeo pe care stii ca ai fi fericit cu ea. Nu te juca cu amandoua, ca asa le ranesti.

| 113213423 a răspuns:

Ascultati inima! Vezi pe care o placi cel mai mult si vezi care se comporta frumos cu tine! Funda big grin?

| radugolgolut a răspuns:

Eu zic sa astepti poate mai apare vreouna, ca sa ai de unde sa alegilaughing

| VanessaKISS a răspuns:

Iale la randlaughinglaughing

| luisanamy a răspuns:

Alegerea o poti face doar tuwinking stii mai bine care e potrivita pentru tine. nu stiu alege`o si tu pe cea care o simpatizezi mai mult sau are mai putine defecte!