| Victor8boyy a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta fata? Vi se pare draguta si frumoasa sau nu prea? Si daca nu va place sa-mi ziceti ce anume nu va place? Fundita si vot
http://www.facebook.com/......media/set/

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Este contenido no está disponible actualmente. (Continutul nu e disponibil in acest moment).

| AndreyG a răspuns:

Este indisponsibil momentan continutul.dar chiar daca as fi vazut-o, nu conteaza ineaparat aspectul fizic.Sufletul conteaza, spune-mi mai multe despre ea si iti voi da un raspuns corespunzator.

| logatcamembru a răspuns:

E draguta.love struck doar drgutzza puplove struck :*

| AndaAndore a răspuns:

Acelasi lucru mi-l da si mie. ca si celor de mai jos. Dar vreau sa-ti spun un singur lucru : nu conteaza ce parere avem noi,sau altcineva,conteaza ce parere ai tu, si daca iti place tie, nu trebuie sa ne placa nouawinking
Take care!

| AndaAndore a răspuns:

E draguta happywinking

| InnocentKid91 a răspuns:

Acest continut este indisponibil momentan.