| EmiliaSd88 a întrebat:

Ce parere aveti despre desenele astea? Imi place sa desenez in stil pokemon dar cei p care i-am desenat sunt inventati de mine: http://www.facebook.com/......media/set/

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

"Acest conţinut este indisponibil momentan."

| 구미호 a răspuns:

Sunt minunate, detaliate si se cunoaste cu cata gratie ai lucrat. Funda?

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu merge, uploadeză-le pe un site de image sharing, cum sunt Imgur sau Imageshack. Apoi dă copy la link-ul desenelor şi dă-i paste într-o întrebare aici. (Îţi recomand Imgur, pe ăla nu trebuie să-ţi faci cont.)

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Aia mai degraba is digimoni nu pokemoni.