| Vaallyy999 a întrebat:

Ce parere aveti despre "pennis pumps"? Chiar ajuta cu circulatia sangelui?

Răspuns Câştigător
| nestiy a răspuns:

Nu. Toate cacaturile alea sunt facute sa spele banii. Nu ai nevoie de o scula mare sa satisfaci o femeie. Trebuie sa stii cum sa o faci.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ajutau, nu mai erau atatia barbati disperati care ajung in final pe mana chirurgului.
Un organ nu se poate marii asa usor, indiferent cat ai trage de el, singura solutie viabila si reala, ramanand tot chirurgia, restul sunt produse de facut bani, vandute oamneilor disperati si naivi.