| iubire1 a întrebat:

Salut! ce pot sa cred cand un baiat ma intreaba daca mai sunt virgina!

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ca e interesat de tine - fizic, sau ca nu are pe cine barfii!

| Zenithf a răspuns:

Are dreptate @onutzu, asemenea intrebari sunt de domeniul trecutului. Daca eu as fi virgin si as vrea sa ma pastrez pana in noaptea nuntii, doar atunci as putea avea o asemenea pretentie.

| Razvan a răspuns:

Un needucat care isi petrece jumatate din viata la pc si cealalta jumatate in baiewinking

| gigiro a răspuns:

Ca este prost crescut! Daca e prietenul tau, vrea sa fie sigur ca el e primul! Daca e un amic, inseamna ca,. banuieste ca tu. poti fi "atacata"

| Rukhsandra a răspuns:

E curios...
Alta data cand te intreaba intreaba-l de ce e curios big grin

| paramore a răspuns:

Poti crede ca ti-a pus o intrebare, care poate fii de doua feluri:
-simpla, ca sa faca conversatie
-sau complicata, adica cu dublu sensthinking
ultima ar insemna ca vrea sa stie ceea ce te-a intrebat.complicata teorema...

| SweetGirl_1668 a răspuns:

. Ha` inseamna` ca vrea el sa fie primul`care te dezvirgineaza` ah cat urasc baietii`care pun intrebarea asta` nu poti crede decat ca sunt prosti`!laughing))

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vrea sex, clar.

| IrxnIroxyI a răspuns:

Poti sa crezi ca vrea sa stie daca mai esti virginawinking

| 9999azucena9999 a răspuns:

Depinde. Unii te pot intreba ca sa stie daca pot avea o relatie serioasa cu tine fiindca ei le considera pe cele care nu mai sunt virgine usuratice. Poti considera ca vrea sa intretina relatii sexuale cu tine si vrea sa stie cum sa se comporte. Poti considera doar ca este o curiozitate de-a lui pentru a se convinge cat de cuminte esti.Insa concepul lor ca daca nu mai esti virgina nu mai esti de luat in serios e foarte gresit. oricum conteaza cine te intreaba asta, ca fiecare are ceva anume in minte cand pune o astfel de intrebare. UN prieten vechi nu et va intreba asta cu intentii rele, cineva pe care abia l-ai cunoscut poate avea si ganduri ascunse, depinde de persoana.Bafta.