| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci cand ieșiți la intalnire cu un băiat și va întreabă de fata cu chelnerul dacă sunteți virgina?

Răspuns Câştigător
| Allhambra a răspuns:

I-aș răspunde "Ți-aș arăta, dar mai sunt și persoane străine de față". laughing

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Un moment rușinos as zice.

| Eireann a răspuns:

De la 18 ani in sus nu cred ca barbatii mai sunt asa interesati de aspectul asta si nu te intreaba asa, tam -nesam.

| blackann a răspuns:

Daca as fi fata i as spune ca eram, dar pentru ca a intarziat. sa l intrebe pe chelner acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are, mai exact chelnerul cu toata situatia asta? laughing

| AdioTPU a răspuns:

O situație aiurea ce-i drept. M-aș simți stânjenită, nu știu ce i-aș răspunde pe loc dar aș aștepta să plece chelnerul și apoi mai vorbim laughing

| ILoveBlackCats a răspuns:

Asta ar fi cam ciudat. Poate vrea sa spună tuturor ca încă nu am facut.o?

| rasica22 a răspuns:

E rusinos, asa a facut varul meu cu o gagica