| balls a întrebat:

Salut happy ce prezervativ ati folosi la primul contact sexual durex de care?

5 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Durex extra safe - Prezervativ din latex puţin mai gros, lubrifiat suplimentar. Pentru cei care vor să fie absolut siguri.
Doar pentru că vrei să staţi fără griji, nu înseamnă că vrei să sacrificaţi confortul – iar cu Extra Safe nu trebuie să faceţi acest sacrificiu.
http://www.durex.com/ro-RO/Products/Condoms/Pages/ExtraSafe.aspx

by daii;)

| chelie91ptm a răspuns:

Durex sau love+, cel mai bun e durex, nu conteaza de care, conteaza sa il folosesti. de preferat cu fructe

| Laurretta a răspuns:

Durex love sau cele cu gust de capsuni sau bananewinking

| Afrodita_7906 a răspuns:

Durex clasic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule nu conteaza prezervativu conteaza cat de dotata-i fata