| hvhagd999 a întrebat:

daca port prezervativ la primul contact sexual imi mai pierd virginitatea?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, bineinteles ca da. Virgina este o persoana care nu a facut niciodata sex. Daca faci sex, iti pierzi virginitatea, indiferent de ora la care se intampla, pozitie sau folosirea prezervativului.

| Jony123 a răspuns:

Esti baiat cumva? Ca ar trebui sa preciezi!
Da, iti pierzi virginitatea indiferent ce esti laughing

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Da tot iti pierzi virginitatea. Si daca folosesti si daca nu folosesti tot iti pierzi virginitatea. Cel mai indicat e sa folosesti prezevativ ca sa nu ramai insarcinata si sa iei o boala ( Sida, Sifilis etc ) alegerea e a ta.

| Hulya a răspuns:

Logic ca da, doar se rupe himenul, in cazul tau "ata"... Nu ramane intacta daca folosesti prezervativ!

| DDm123 a răspuns (pentru Hulya):

Ata o poate avea si un barbat de 50 de ani... straight face nu se rupe la toata lumeastraight face

| OnuOnulică a răspuns:

Da, si da.

| h3r a răspuns:

Of, of, of.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.

| Captoresque a răspuns:

Normal că da.

| abcde12345 a răspuns:

Da, nu conteaza daca porti sau nu prezervativwinking

| Trolozaur a răspuns:

Cam da.

| KillSuckers a răspuns:

Salut.
Da, iţi pierzi virginitatea.
Virginitatea înseamnă că un organ sexual nu a "comunicat" [ca să zic aşa] cu organul opus happy