| EON25 a întrebat:

Cea ce va voi spune aici poate o sa para o poveste cusuta cu ata alba sau o inventie sau o exagerare.dar nu e!
E purul adevar!
Si daca puteti vreau sa ma ajutati fiecare cu ce sfaturi poate in aceasta mare lovitura pe care viata mi-a dat-o!

Ma numesc Alex am 25 de ani si sunt din Bucuresti!
Practic sport de performanta de la 18 ani si am 1.90 inaltime si si 95 de kg.

Eu ma conider un baiat frumos si de treaaba.
Cel putin asta e parerea mea despre mine.

Acum 4 ani am cunoscut o fata intro sala de finess iar anul trecut in august mam casatorit cu ea happy
Avem o relatie stabila si foarte frumoasa.
Eu o iubesc enorm si as face orice pentru ea si ea pentru mine.
Eu lucrez in tura de noapte si azi la ora 10 am iesit de la servici.
Pe drum m-am oprit si i-am luat un buchet de trandafiri iubitei mele si cand am ajuns acasa la ora 11 am gasit-o in sufragerie pe canapea plangand si cand am intrebat-o ce s-a intamplat s-a ridicat si m-a luat la palme, ma zgafiat cu unghiile pe gat si pe fata de mi-a dat sangele!
Mi-a zis cuvinte grele si a rupt florile.
Eu am ramas stana de piatra!
Nici o data nu a mai facut asa ceva si in toti acesti ani doar de cateva ori ne-am certat!
Nu pot sa imi inchipui cum de sa ajuns la asa ceva.
Dupa ce sa mai linistit am intrebat-o dc a facut asta.
Mi-a zis ca dc m-a pupat aia ieri pe obraz.
I-am zis ca prietenul meu avea sa ii dea un dvd cu niste decoratiuni pentru nunta lor iubitei lui si cum el era la servici m-a rugat pe mine sa il dau.
Mam dus acasa la iubita lui si a iesit la poarta.i-am dat dvd-ul si atunci ia m-a pupat pe obraz si mia multumit!
Iubita mea ma urmarise cu masina pentru ca i-am zis unde ma duc.
Ieri nu mi-a zis nimic dar azi s-a intamplat nenorocirea.
Nu a crezut o iota din ce a zis si m-a dat afara din casa noastra.
Am plecat pentru ca am vazut in ce stare e.
Eu nu mam putut apara pentru ca am fost socat.
Nu mas atinge de ia nici o data indiferent de problema.

Lam sunat pe prietenul meu si pe fata aia si le-am zis sa o sune si sa ii zica ca nu e absolut nimic intre mine si fata aia...

Dupa ce iau zis ca m-a pupat prieteneste si-a dat seama de greseala si acum la 2 ore de la asta mi-a dat acest mesaj!

Te rog vino acasa!
Am gresit enorm fata de tine!
Te iubesc nespus de mult!
Am avut o criza de gelozie!
Te rog Alex vino acasa!
Nu cred ca ma vei putea ierta nici o data!
Dar te rog sa vii acasa!
Nu pot trai fara tine!
Nu vreau sa te pierd!
De aia am reactionat asa!
Vreau sa vii acasa si sa vorbim te rogg.

Iam restrictionat numarul de telefon.
Eu am iertato deja..nu pot sta suparat pe ea.
Dar nu pot sa ma iert pe mine.
Momentan sunt intr-un bar unde imi inec amarul.

Credeti ca ma iubeste?
Sunt terminat..va rog sa ma ajutati!
Sa ma duc acasa?
Nu mai stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Gunoi a răspuns:

O iubeşti se vede, dar şi ea pe tine, acuma cu bune cu rele du-te înapoi la ea tigrulewinking şi cât de drăguţ
"Tine prea mult la mine si ii e frica sa nu ma piarda!
In ultima vreme multe dintre prietenele ei s-au despartit de iubitii lor.
A fost afectata si ii era frica sa nu pateasca si ea asa.
O so linistesc si nu o voi parasi nici o data.
Daca pleaca ea viata mea nu mai are rost si nici a ei.
Ne completam unul pe altul.
Nu o voi lovi nici o data.
Numai moartea ne va desparti" love struck love struck

39 răspunsuri:
| niki1003 a răspuns:

Pai normal ca trebuie sa te duci acasa. ia-o in brate si spune-i ca o iubesti. asa suntem noi femeile une ori. cind avem crize de gelozie vrem cineva sa ne ia in brate si sa ne spuna ca ne iubeste

| sofisis a răspuns (pentru EON25):

Deci ce nu inteleg eu e asta:
1. I-ai spus unde te duci...
2. Cu toate astea te-a urmarit dar totusi nu suficient de atent incat sa vada ca tu doar i-ai dat un dvd fetei aleia si ca aia te-a pupat pe obraz dupa care tu ti-ai vazut de drum? Cum naiba vine asta?
3. Dupa 4 ani de relatie si o nunta....reactia ei e una atat de imbecila si de imatura si usor psihopata? Pentru un pupic pe obraz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Mie tot mi se pare dubioasa povestea. Una atat de nebuna cred ca se ducea si ii batea pe amundoi acolo pe loc, numai asteapta pana acasa laughing

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact...asta spun si eu. Il urmaresti si vezi exact ce face si la o zi dupa, sari la gatul lui? Cam dubios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru niki1003):

Vorbește pentru tine, nu toate femeile sunt niște javre isterice.

| niki1003 a răspuns (pentru anonim_4396):

Majoritatea sunt asa si nu sunt javre isterice ci femei care iubesc si nu vor sa-si imparta iubitul cu altele

| niki1003 a răspuns:

Nu nu ma numar printre ele dar sincer imi pare rau pentru tine daca ai o asa parere de femei. poate ca nu tiai gasit jumatatea sau poate esti prea pesimist ca sa o accepti asa cum este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru niki1003):

Baiatul are dreptate. daca prietena mea imi facea asa ii aratam usa imediat. Ce a facut fata aia e foarte patetic. DOar la o chestie marunta face ca o isterica, pai cand or avea adevarate probleme ce face? se ascunde sub masa? cineva matur ar sta si ar vorbii chestiile astea nu ce a facut cea de mai sus. asta numai dragoste nu este

| niki1003 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare are opinia lui dar tousi nu cred ca e corect sa jigneasca fetele asa. sa le faca javre isterice. si mai ales sa spuna ca toate sunt asa. ok inteleg ca poate are dreptate dar poate sa-si spuna parerea intr-un mod potrivit fara sa jigneasca pe nimeni