| Andrei12345 a întrebat:

Help continuare "tratative" cu o fata!

Salutare, Vineri am iesit cu o fata ne-am plimbat cu masina, am fost am baut un suc, totul a decurs relativ bine... Am lasat-o acasa m-a pupat pe obraz si a ramas sa ne mai vedem. Sambata i-am zis sa mai iesim daca poate si a zis ca e racita, a ramas pe Duminica, ieri cand i-am zis a zis ca nu poate si nu am mai intrebat de ce, E cam clara treaba nu? imi fac sperante degeaba sad Ma gandeam sa ii mai zic o data diseara ca tot e sarbatoare si daca ma refuza iar o las in pace, inseamna ca nu mai vrea sa iasa cu mine happy

Voi ce spuneti? Am dreptate?

Răspuns Câştigător
| Șurubelniță a răspuns:

Ai fost mult prea insistent omule happy Nu trebuie sa o inviti in fiecare zi afara, deja ai lasat impresia ca esti obsedat de ea, ca esti total in limba, topit dupa ea...E ok ca ai scos-o vineri la un suc, puteai incerca vinerea viitoare, nu imediat a2a zi. Ofera-i putin spatiu, ca simte ca se sufoca happy.
Asta daca vrei sa te considere mai mult decat un om cu care sa-si piarda timpul din cand in cand.
Nu mai arata asta pe viitor, indiferent de tipa cu care iesi, ca in halul asta o sa ajungi sub papuc, o sa-si bata joc de tine si te va face sa te simti ca ultimul om de pe Pamant.

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Este clar că trebuie să renunţi. Dacă fata te plăcea din prima îţi accepta propunerea. Dacă te-a refuzat a doua oară este clar...nu vrea.

| Azµre a răspuns:

Ai stresat-o, vezi de altă fată acum...

| Dariusuu a răspuns:

Ai dreptate.

Mai întreab-o încă odată ca să fi sigur.

Succes.

| mary4048 a răspuns:

Daca te mai refuza o data, e clar ca ceva a deranjat-o la prima intalnire, asa ca nu mai insista!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Eu zic sa-i spui sa-ti dea banii de suc si benzina care i-ai cheltuit!

| Wrufloukel a răspuns:

Eu spun că este vai de capul tău! Dacă tu vei avea o realția cu o fată vreo data în viața asta a ta, te implor în genunchi, te implor să-mi lași și mie un mesaj pe TPU! Îți dau un sfat! Lasă-te de fete! Citește cărți, plimbă-te, joacă cărți! Din ce scrii tu în measjul tău scoți in evidență faptul că ești un molatic din ăla pasiv care o faci pe taxiul pentru toate pițipoancele care te pupa pe obraz așa la modul, hai să-l pup și pe asta ca pe o pițipoancă de-a mea. Fata te consideră o prietenă adica o fată, tu presupun că doreai să te considere bărbat sau prietenul ei sau iubitul ei! laughing Păi pe tine nu te consideră nici măcar bărbat te consideră o fetițiă cu care stă ea în față blocului! Iar tu acum te găndeai deja la o relație de viitor cu ea! laughing Ce tare ești mă! Bravo! Flicitări! Am încercat să mai dau sfaturi la unu pe TPU legate de relații de iubire, și cănd am vb cu el pe mess s-a dovedit faptul că era un mare dobi! Cu tine presupun că cam la fel ar fi!

| Andrei12345 explică:

O sa renunt, oricum nu ma gandeam la relatie de lunga durata dar macar asa cat de cat. Si nici nu eram in cautare de fete, cu aceasta fata asa s-a nimerit. Mai are balta peste laughing