| BomBonela a întrebat:

Salut, cine dintre voi si-a inceput viata sexuala la 16 ani? cum a fost si ce ati simtit, ma adresez mai mult la fete, dar astept raspunsuri si de la baieti dau Funda

Răspuns Câştigător
| Zaika_7941 a răspuns:

Salut,eu aveam 16 ani jumate si nu regret...acum am 18 si am o relatie de 2 ani.
Pai cum a fost frumos dupa parerea mea,pentru ca prietenul meu a stiut cum sa faca sa nu ma doara si sa ma simt bine,cel mai mult cred ca conteaza ca el sa stie ce trebuie sa faca!
Te doare un pic, dar nu atit de tare cum se spune, daca il iubesti si te iubeste nu simti durerea...te-am pupat

1 răspuns:
| candora a răspuns:

Nu mi-am inceput-o la 16, dar zic ca-i o mare prostie. Insa avind in vedere ca esti super girl daca ti-o incepi la 14, atunci e putin mai acceptabil, dar totusi nu indreptatesc.