| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da si mie un mesaj de dragoste pentru iubita mea dau FUNDA!
[ATENTIE : Nu vreau sa fie nici prea amoros ca nu sunt eu genul - nici prea lung ca nu am SMS pe telefon laughing... sa fie asa romantic, amuzant si sa te faca sa te simti iubita big grin ]
Multumesc tongue

Răspuns Câştigător
| Cristinik_7554 a răspuns:

As vrea sa fiu un puisor...
In patul tau sa ma strecor...
Cu un sarut sa te trezesc...
Apoi sa-ncep sa te iubesc...
Si la ureche sa-ti soptesc...
Te ador si te iubesc...:X:X:X:X

5 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Cum toti iti recomanda mesaje, eu iti recomand altceva: http://www.youtube.com/watch?v=TZzDf28i2nw. Dragostea e ceva subiectiv, e ceva unic; trebuie sa fii extrem de lipsit de originalitate ca sa spui aceleasi lucruri tuturor prietenelor tale. Fii original, spune-le ce simti (cu conditia sa simti ceva...). Daca iti zice ca i-au mai spus si alti baieti ce ii spui tu, nu te simti penibil? Daca nu stii ce sa ii spui sa se simta iubita, atunci arata-i ca o iubesti prin gesturi. Dar iti zic ca o fata (cu creier) apreciaza mai mult 1 poezie scurta scrisa de tine din suflet pentru ea decat 100 de mesaje copiate de la altii. Bafta...

| AlexiaB a răspuns:

ESti frumoasa ca o stele, mi-ai rupt inima in doi toate gardurile(gandurile)mele numai pentru aman2.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici gasesti : http://www.declaratii-dragoste.ro.
Si gasesti si in versurile lui Chriss / JustUs.

| anaid2008 a răspuns:

Melodia miguel - sure thing ...are niste versuri foarte dragute:X

| gabriel1984 a răspuns:

Te iubesc...sincer.happy