| personaljesus a întrebat:

Vreau si eu un mesaj foarte frumos de dragoste (ceva mai lung daca se poate).

5 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

App ador Marilyn Manson!:X:X
Sa trecem la subiect.

Lumea mie deschisa.Si am inceput sa te caut.Caut dragostea si-am gasit-o.Si incep sa aflu. Oare ma iubesti? Sau doar tii la mine? Dar sa stii bine, eu te voi iubi oricand.Stii dc te voi iubi? Pentru ca esti viata mea.Si dc esti viata mea? Pentru ca, cu tine am petrecut timpul care a stat in loc.
Cand stateam in casa, ma plictiseam, cand eram cu tine, in ochii tai ma uitam.Si vream sati spun.Ca te iubesc nebun!
Si daca ai vrea.Pentru tine mi-as da si inima.Si daca ai dori, pentru tine v-oi muri!
Si daca vei accepta, mereu v-oi fii in viata ta!
Te iubesc!

Sper sati placa.big grin eu l-am facut. Dar nah, acuma.nu-s poeta

Skillz.

| Assassins a răspuns:

Sunt mii si mii de cuvinte frumoase pe care cu siguranta le meriti, eu din pacate nu le stiu pe toate ca sa ti le spun; din pacate nu pot atinge soarele sa ti-l daruiesc, nu pot atinge stelele pentru a ti le darui nu-ti pot da nimic mai mult decat sufletul meu, trupul meu, intreaga mea fiinta

Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi, iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun. Si cand pamantul imi va acoperi trupul care candva tu l-ai atins, sa-ti amintesti ca te-am iubit dintotdeauna sincer si acea iubire nu s-a stins, dar sa nu plangi ca eu voi fi mereu cu tine, chiar daca numai in vise. Iar pe mormantul meu, din florile ce mi le-ai adus sa scrii cuvantul \"FERICIRE\" caci am simtit-o datorita tie si sa nu uiti ca te iubesc chiar daca nu mai sunt

Te iubesc am scris pe zapada, dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte, Te iubesc am scris pe plaja, dar un val obraznic, v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv, ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA, pentru ca te iubesc, si o sa te iubesc cat voi exista

E o lume in care ne iubim, si tu ma tii, ma ai, ma vrei. Iar eu te privesc si nu'mi ajunge, te simt si nu ma satur de tine, te am si te mai vreau TE IUBESC, pana la Doamne Doamne si`napoi de un infinit de ori!

Cand sinceritatea ochilor tai va parcurge aceste randuri, te rog opreste-te din tot ce te retine si gandeste-te la mine. E noapte tz, un dor nebun si cuprinzator ma face sa-ti scriu cuvinte sincere din colturi nevazute ale sufletului meu. TE IUBESC!

Nu as putea sa rezist fara tine. Tu ejthi totul pentru mine. Daca ai plec as muri de vorba ta care mi-ai ziso ininte sa ma parasesti. Tu ma faci sa zambesc in fikre minut al zile.Eu oftez dupa primul sarut care mi l-ai putu da tu

Sunt versuri de dragoste ce le rostesc pentru tine :X
Sunt cuvinte ce vor sa arate ceea ce simt eu pentru tine :X
TE IUBESC! Si n-o spun doar ca simt nevoia de a spune
Vorbesc INIMA si SENTIMENTELE din mine blushing! :X:X:X:X
Sper ca te-am ajutat fundita?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,, si pana la urma urmei de ce te iubesc? pentru ca existi? si alti baieti exista dar numai u ma faci sa simt ca eu exist, sau pentru ca esti frumos? si alti baieti sunt frumosi dar numai u ai frumusete interioara reflectata in cea exterioara.langa tine ma simt completa ma simt una si aceeasi persoana cu tine nu pot sa fac diferenta intre noi. te iubesc pentru ceea ce esti si pentru ceea ca ma faci pe mine sa fiu.pentru tine."
,, Dragostea pluteste in aer, mireasma dulce a buzelor tale trandafirii as vrea sa o simt iaras, as vrea sa simt caldura iubitoare a bratelor tale, sa ma scufund in adancul fericirii asa cum doar cu tine o pot face, sa aud vocea iubirii cum bate cand inimile noastre sunt unite, sa ma inalt in zbor cu aripile iubirii eterne si sa-ti spun ca te iubesc asa cum n-am iubit vreodata o alta persoana."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cauta aici http://www.mesajedragoste.eu/sms-de-dragoste-2
sunt foarte multe si unele chiar dragute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc ca pe o mortaciune sau ca pe o undita de pescuit profund! rolling on the floor))))))))))))