| Anonim_1748 a întrebat:

Cu 180 abdomene pe zi 60 flotari plus 20 de minute dimineata si 20 de minute seara cu bicicleta eliptica ajung sa dau burta mea( care este cam mare) ajung sa slabesc peste tot frumos?

Răspuns Câştigător
| hackey a răspuns:

Si daca mananci doar "bio stuff" si faci programul de mai sus degeaba.
Fa jogging happy cea mai buna metoda de a slabi.
Alearga jumatate de ora seara dar cand te intorci de la alergat sa nu mananci happy

10 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu, pentru ca nu ne spui nimic de dieta!

| membrugirl2010 a răspuns:

Da, dar sa tii si o dieta echilibrata.

| silver1864 a răspuns:

Daca vrei sa scapi mai repede atunci fa abdomene in timpul unui cintec ce cinta, dar cintecul sa fie de 6min sau mai mult, eu faceam 300 repetari pe zi si intr-o luna mi-am facut un abdomen care mi-e pe plac happy; flotarile sunt doar pentru piept!;

| SlaYeR92 a răspuns:

Fara un regim alimentar sanatos si slab in grasimi n-o sa reusesti nimic. Deasemenea, nu trebuie sa mananci decat cu minim 2h inainte sa incepi si nu trebuie sa bei sau sa mananci nici 2h dupa ce termini (ca sa nu se puna instant la loc)

| SlaYeR92 a răspuns:

@vssmm: vrei sa zici ca e mult? happy

| vssmm a răspuns:

Pe frate o dai... da nu stiu daca le faci tu atitea la nr!

| nico14 a răspuns:

Pai. poti sa mananci si ceva sanatos cum ar fi fructe legume mai putina carne si conservanti fara dulcuri doar un pic sa gusti si tu.

| Anonim_1748 explică:

Pai am renuntat la masa de seara si in rest mananc dim si dupa amiaz dar obligat la masa de dupa amiaz mananc mai mult sa nu mi se faca foame seara laughing. dati-mi niste sfaturi cum ar trebui sa mananc.

| Anonim_1748 explică:

Multumesc de sfaturi. pana o sa se incalzeasca afara sa pot face alergari o sa ma imbrac gros si o sa fac pe bicicleta eliptica. plus o dieta cat de cat

| doifrati a răspuns:

Pai depinde cati ani ai. si-ti mai trebuie sa ai o alimentatie fara grasimi si zahar. uite cu ce le poti inlocui: ulei de masline, peste, carne de pui, iepure, iar dulcele cu fructe. sunt doar cateva. cauta pe site de alimentatie.