| flavy7 a întrebat:

Salut Cum a fost prima intalnire? pentru ca la mine urmeaza

Răspuns Câştigător
| FrateleTedur a răspuns:

Groaznic. A fost prima si la mine si la ea, si nu stiam niciunu ce sa zicem.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este vorba de cel care ti-a lasat : ""anul trecut in ajunul craciunului un trandafir rosu pe pervazul meu la geam, iar pe 8 martie am primit o garoafa rosie"" atunci in mod sigur nu ar trebui sa ai nici un motiv de ingrijorare. Probabil va fi o intalnire minunata si de neuitat, dar reusita depinde intr-o foarte mare masura si de comportamentul si caracterul tau pe care-l vei afisa/manifesta. Succes si multa bafta!

| deeeaqq a răspuns:

Frumoasă.

| Eduard196 a răspuns:

A fost reusita. A zis ca poate ne mai vedem si sa ii dau un semn ca am ajuns acasa. Tu du-o unde iti place tie nu neaparat la restaurant sau stiu eu unde. Ideea e sa faci ce iti place tie si atunci daca tu te simti bine se va simti si ea.

| JackTD a răspuns:

Cea mai urita zi din viata mea, am fost foarte tormoz...
Vezi sa fii barbat, vezi sa nu vorbesti foarte mult sau foarte putin