| Aries a întrebat:

Dupa o prima intalnire, urmeaza sa am o a doua intalnre cu o tipa pe care eu o plac dar pe care nu am reusit sa o sarut prima data. Iar acum a doua oara am o oarecare retinere stiind ca nu am reusit de prima data. Ce credeti ca ar trebui sa fac sa fie totul frumos si pentru ea si pentru mine?sad PS : flori i-am luat prima data, acum nu o sa ii iau la fiecare intalnire cu toate ca ar putea fi surprinsa placut dar ar fi cam exagerat...in fine, astept ideile voastre:*

2 răspunsuri:
| LaraDésire a răspuns:

Nu o saruta de la a doua intalnire. (sunt fata stiu ce zic) asteapta la a.3.a intalnire. La a doua intalnire ai putea sa o complimentezi ca de ex sa ii spui ce frumoasa este, ca nu ai mai intalnit o fata ca ea. Intereseaza.te ce fel de baieti ii plac cum i.ar placea sa se comporte. O sa iasa mai frumos asa.

| nich a răspuns:

Fii original, arata-i ceva ce ea nu ashteapta sa vada.
Ar fi aia un loc romantic unde puteti pleca impreuna sau o plimbare cu vreo surpriza, depinde de tine. happy