| SlowLikeSnow a întrebat:

Urmeaza prima intalnire, cum scap de emotii k sunt mariicrying

4 răspunsuri:
| alexandrag a răspuns:

Pai cel mai bine te descarci de emotiile puternice atunci cand le scrii pe o foaie si n-o sa mai fi la fel de stresat/a. Sa ai incredere in tine caci tu esti ACEA persoana cu care a vrut el/el sa iasa, esti acea persoana pe care el/ea o place. Bucura-te de asta si nu te mai gandi la rau, totul va fi bine! :*

| Pitbull305 a răspuns:

Poi asa se intampla la prima intalnire gandeste-te ca o sa fie totul bine, calmeaza-te si respira adanc, ai incredere in tine.

| naitreaba a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de acele emotiihee hee dar in cel mai bun caz, incerca sa joci fotbal, pe calculator, sa te concentrezi asupra unei activitati, iti distrage atentia.

| ChrisstinaXdddddddd a răspuns:

Betisoare parfumate, un ceai si putina muzica buna ajuta happy