| alex4as a întrebat:

Cum aflu daca, colega mea de banca ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| alesone18520 a răspuns:

Serios? Asta e intrebarea? In fine te ajut eu. E foarte simplu. cand stati in banca in ora te atinge cumva intr-un fel? am avut o colega de banca cand eram copil care tot timpu se baga in mine la propriu happy Ba imi atingea genunchiul, ba cotul cand scriam happy Nu era pentru ca nu avea loc (era jumatate de banca libera). Oricum ceea ce vreau sa spun este ca am intrebat-o de ce ma atinge din cate tin minte. Ea a zis ca din instinct. Oricum lasa toata chestia care ti-am spus-o. Cea mai simpla metoda sa afli daca te place fara sa i spui : Faci rost de o gluma care nu e amuzanta si i-o zici. Genul de gluma care sa nu o faca sa rada. Daca rade inseamna ca te place. Incearca

4 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Pune-I mana pe sani daca sta, te place.Garantat.

| RAY a răspuns:

Daca esti frumos te place daca esti urat impaca-te cu ideea asta nu-i o gluma fizicul conteaza 100% cand o fata place un baiat vorbesc de fete mici 16-20 de ani

| neutrino a răspuns:

Pune-i mana pe picior! (preferabil atunci cand are fusta!)

| Sarahara a răspuns:

Intreab-o!
Intre timp corecteaza-ti intrebarea: "Cum aflu daca colegei mele de banca ii place de mine?"
Daca zice ca nu te place, ambitioneaza-te sa inveti la romana! Cand vei deveni olimpic, o sa te adore.