| butterfly2013 a întrebat:

Salut.Cum as putea afla care din baieti ma iubeste cu adevarat...

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu adevărat numai părinții te iubesc, restul vorbim de interese.
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Ii intrebi

| Narcis2007 a răspuns:

Nici unul...nu exista iubire adevarata

| Yukari a răspuns:

Buna! Pererea mea este ca un baiat te iubeste cu adevarat in momentul in care te respecta, iti vorbeste frumos, nu vrea sa faca sex cu tine pana la o anumita varsta si nu te insala.
Mult succes in gasirea lui!:*

| PauleTTa a răspuns:

Salut.cel care te place cu adevarat el intodeauna trage atentia la tine.se poarta mai bine cu tine decit cu alte fete big grin