| 15 a întrebat:

Cum pot afla daca ma iubeste cu adevarat? daca ma vrea numai pentru el?(asa cum imi zice)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El ma iubeste?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Greu de spus.
Supune-l la diferite "teste" consacrate:
- daca devine gelos cand te vede plimbandu-te cu alt baiat
- daca-i ceri o suma de bani imprumut la limita cat are disponibil, pentru o perioada de 1-2 saptamani
- daca este dispus sa-si schimbe programul de odihna / cu prietenii de dragul de a fi cu tine
etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afli prin purtarea lui cu tine, si mai ales daca e alaturi de tine cand ai vreo problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ii spui sa se intalneasca cu t el are tot felul de motive sa nu se intalneasca cu u