| fatarea191 a întrebat:

Salut.Cum ractionezi cand iti spune un baiat pe care il placi si tu ca te iubeste

Răspuns Câştigător
| Iuliana2018 a răspuns:

Pai ii spui ca si uh tii la el si il intrebi daca vrea sa fiti impreuna

2 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Pai sunt foarte fericita si incerc sa vad daca vrea sa ne combinam. Continui sa fiu naturala, nu ma prostesc ca sa-i distrag atentia, pentru ca deja stiu ca si el ma place. Vorbesc mai mult ca de obicei cu el pe mess si, logic, le spun si prietenelor mele despre ce s-a intamplat. Ma relaxez si nu par prea obsedata de el. daca pari prea obsedata de un baiat, el te va lua in ras cu amicii lui. Deci, cel mai bine este ca o fata sa ramana calma si sa nu-l sperie cu planurile sale de nunta si de vacanta. Eu una i-as zambii, as vorbi mai mult ca de obicei cu el si l-as atinge "imtamplator" pe manahappy

| Pushok a răspuns:

Reactionez destul de normal, dar mai intii ma asigur daca spune adevarul, dar si ma starui sa ma comport ca o fata de treaba....si nu incerc sai arat ca sunt cea mai cu nasul pe sus