| RobiNoro a întrebat:

am si eu o intrebare cum pot afla cu adevarat daca o fata simte ceva pentru mine [ daca ma iubeste]?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii atent la semne: daca te place va zambi in preasma ta, se va iuta la tine, va incerca sa vorbeasca cu tine cat mai mult( si de toate). Daca nu da semne, si tu esti curios, intreab-o! Dar e posibil sa te respinga si sa rada deci nu te supara!

Răspuns utilizator avertizat
| ThePunkGuy34 a răspuns:

Prin muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulta vorba sau daca te duci s-o intrebi.

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Te duci s-o intrebi.Asta e singura cale! Si daca vb mult cu ea.

| DODO2111111 a răspuns:

Daca vb mult cu ea...

| lorypoly a răspuns:

Pai dupa cum se comporta. Daca vorbeste mult cu tine, si-ti zambeste des.