| Aditzaaaa a întrebat:

Salut.Cum as putea sa-i spun unui tip ca il plac, eu nu prea vb ca el si din astea, dar imi place de el si nu stiu cand sa vorbesc cu el si cum sa aduc in discutie faptul ca il plac si ca as vrea sa aflu daca ma place si el pe mine? Sa nu-mi spuneti sa ii cer id-ul de mess pentru ca nu prea intru, eu stau numai pe facebook!

2 răspunsuri:
| just4you_4950 a răspuns:

Spune-i odata cand sunteti fata in fata, dar singuri...da nu chiar asa direct.Sau apropiete de el incet-incet si apoi spune-i, dar nu te apropia in asa fel incat sa te vrea doar ca prietenahappy

| Alexutza12 a răspuns:

Pai incearca sa vb cu el p facebook!hee hee
tu poti sa-l intrebare de cine-ti place, cu cine mai stai[chestii d`astea].
e km complicat la tu.sad
daca nu prea vb cu el!sad...
sper ca sa te descurci!:*
Mult succes!:*
sper ca te-am ajutat!:*