| Mihai_Aletzu_1990 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti ce sa vorbesc cu o fata pe care o plac ma refer sa aflu lucruri desprea ea. Si sa aflu daca ma place sau nu dar sa nu se supere(ex. Iti place de mine. Nu vreau raspunsuri din astea).

P.S. : Am 14 ani.

Răspuns Câştigător
| Papp_Francesca_1976 a răspuns:

Trebuie sa o iei incet. Sa incerci sa stai cat mai mult cu ea. Dar in principal incearca sa va apropiati, apoi cand veti fii destul de apropiati, ar trebui sa faci tu primul pas.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Raspunsurile la problemele tale le vei gasi in poezia "Voci din public" de G.Cosbuc. Nu te speria, sunt numai cateva versuri, o singura strofa.

| Mariuca_Maria_1974 a răspuns:

Ar trebui sa o intrebi de inceput ce face. Si dupa sa o intrebi lucruri despre ea si sa te dai interesat. Si la orice zice tu raspunzi cu: Imi pare rau sau Si mie imi place.