| ionika17 a întrebat:

TPU! Este o fata la mine in liceu care imi place, prima data i-a mi-a spus mie "ceau" si dupa am inceput si eu sa-i spun, dar am cautat-o pe facebook si am vazut ca are prieten! Nu stiu ce sa fac, eu as vrea sa fiu cu ea, si as vrea sa o intreb mai multe sa intru in discutie cu ea, dar daca are prieten ma gandesc ca nu ar avea rost! Va rog sa imi spuneti ca as putea face in acest caz!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Pentru inceput e important sa deveniti amici apoi mai ramane de vazut

5 răspunsuri:
| Încrucişătorul a răspuns:

"Ceau/ciao"? Serios? Ca-n telenovele? in fine...

Nu, daca are prieten, las-o in pace. Nu te complica in niste inutilitati.

| bObby123 a răspuns:

Odaca ce are iubit eu spun ca cel mai bine e sa o lasi in pace
Pe langa ca o sa fie destul de dureros refuzul, daca iubitul ei o fi cine stie ce gorila si a aflat ca te-ai dat la ea o poti incurca si mai rau!

| neutrino a răspuns:

Daca fata ti-a spus "ceau" sigur este interesa de tine. Nu te opri.

| oOSaritaOo a răspuns:

Eu zic să nu le strici relaţia, ţie nu ţi-ar plăcea să se bage alţii în relaţia ta. Viaţa merge înainte. happy

| piki98 a răspuns:

Daca te place si-a facut prieten sa te faca gelos.