| eevvaa a întrebat:

Salut,cum credeti dupa o relatie de durata care intr-un final s-a incheiat se poate ca intre parteneri sa mai existe relatii sexuale fara oarecare responsabilitati?

Răspuns Câştigător
| anka89 a răspuns:

Sa sti ca sexul cu fostul tot timpul ii mai fain decat atunci cand erati impreunawinking
Dar la un moment dat,ajungi totusi sa te intrebi: ce fac? cat o sa o mai tinem asa?
apoi va intrebati de ce sa nu reluati relatia,dar stati linistiti ca nu o sa mai fie ce a fost si sunt sigura ca sti de asta. Poate incetul cu incetul o sa incetati sa va mai doriti,dar se pare ca acum nu ve intereseaza,ce sa zic daca el ii singur si tu la fel,nevoie de sex are tot omu' laughing si te gandesti ca unde sa mai caut altu sau alta(in cazul lui)cand il ai pe fostul',ca ce sti peste ce panarama dau,lasa asa sa vedem ce iese.
Sincer,cum am spus mai sus,daca amandoi sunteti liberi si nu faceti rau nimanui, eu una nu vad ceva imposibil sau iesit din comun, dar ai grija, totusiwinking

P.S. Sexul cu fostul ii al naibii da fain si de bunlaughing
scuze ca ma repet, dar poate ma gandesc la al meulaughing

13 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Atata timp cat tu crezi si esti sigura ca faci fata, ca nu ai cum sa te mai implici emotional, nu vad de ce nu.
depinde de tipul cu care faci asta, sa fie ok pentru amandoi si sa va simtiti confortabil.

| mona a răspuns:

Da,se poate

| doc69 a răspuns:

Normal ca da e loc intotdeauna pentru un fuckbuddy dar asta nu inseamna ca ti-ai terminat relatia nu crezi?

| eevvaa explică (pentru doc69):

Relatia da deja sa consumat dar dorinta dintre parteneri a ramas.Atunci cei de facut?

| doc69 a răspuns (pentru eevvaa):

Sa ne intelegem atat vreme cat interactionezi in vreun fel fizic sau doar psihic inseamna ca ai o relatie ..cand ignori si a ramas doar amintire atunci poti sa vb de o fosta relatie

| eevvaa explică (pentru doc69):

Se poate de spus ca este doar o interactiune fizica fara sentimente fara nimic de prisos.Cel putin ne staruim sa nu aratam sentimente.Si am hotarit ca relatia sa finisat.

| doc69 a răspuns (pentru eevvaa):

Hahah as u wish parerea mea este ca sunteti in relatie dar fara obligatii ca vi se pare mai putin tensionant

| eevvaa explică (pentru doc69):

Poate ca i dreptate, poate ca chiar obligatiile neau distrus relatia.Dar oricum merita oare sa i pur si simplu relatii fizice, ar duce la ceva bun?>

| PlayWithMe a răspuns:

Am trait asta chiar vara trecuta, este chiar foarte tare, dar mai bine renunti dupa ce vei intalni o persoana deosebita care merita atentia ta.

| catablondu a răspuns:

Buna, daca amandoi isi asuma astfel de relatii, da, se poate. Exista insa posibilitatea ca relatiile intime sa provoace amintiri, sau chiar traume unuia dintre cei doi, sau chiar amandurora. La un momentdat se poate pune intrebarea: De ce mai putem avea doar atat?

| mini35 a răspuns:

In ziua de azi da.Ca am mai vazut oameni care zi "E doar sex nimic alt ceva".Dar normal nu ar fi bine sa faca asta.

| D33jayDany a răspuns:

Da.

| GeorgeAndrei123456 a răspuns:

Eu am patit asa laughing...si e mai jmecher sexu cu "fosta" de cat atunci cand eram impreuna