| anonim_4396 a întrebat:

Va plac femeile/barbatii senzuali/e si pasionali/e sau simpli/e intr-o relatie sexuala? Credeti ca cele mai bune relatii sexuale sunt cu partenerii de viata sau pot fi si cu parteneri ocazionali?

Răspuns Câştigător
| Biancutzaaa a răspuns:

Eu nu cred ca cele mai bune ralatii sexuale pot fi cu partenerul de viata,deoarece eu personal nu as sputea spune"DA"unui baiat, care ma vrea doar pentru corpul meu, cel mai bine ar fi cu parteneri ocazitionali(asta este parerea mea)

4 răspunsuri:
| Anny1 a răspuns:

Pai nu, nu ar trebui sa te incurci cu cienva ''ocazional'' mai ales pe plan sexual atat timp cat nu va iubiti.eu as prefera pe cineva simplu nu sofisticat, dar care sa ma iubeasca indeajuns incat sa ma faca fericita parerea mea acum tu stii cel mai bine. sper ca te-am ajutat fundita puppy dog eyes?

| Eufourikul a răspuns:

Eu cred mai mult cu parteneri ocazionali deorece inainte de actul sexual nu stii de ce ar fi in stare! sunt cazuri de prieteni buni care nu stau impreuna dar fac sex facand un legamant intre ei parteneri doar de pat si atat!

| SexGirl1921 a răspuns:

Sunt o fata pasionala si vreau ca si baiatul cu care sunt sa fie la fel

| pick1990 a răspuns:

Mie personal imi plac barbatii senzuali si pasionali, nu cei simpli. Iarasi, parerea mea este ca partenerii de viata, sunt mai buni in relatii sexuale, deoarece este si incredere la mijloc