| MariusBooss a întrebat:

Cum fac sa dezvirginez o fata fara sa o doara prea tare si ca totul sa fie perfect, trebuie sa folosesc prezervativ?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin folosirea prezervativului se reduce durerea resimtita in momentul penetrarii la circa 1/4 fata de cazul nefolosirii acestuia. Inainte de actul sexual de dezvirginare in sine, este necesar sa se practice un preludiu daca este nevoie chiar mult prelungit in vederea relaxarii partenerei si umezirii cat mai intense a vaginului. Un petting bine executat cu folosirea tuturor mijloacelor de excitare care sa devina cat mai intense, se poate considera ca fiind indispensabila intr-un astfel de moment. Succes!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa o exciti pana ajunge la orgasm si apoi purcedeti la penetrare. Nu uita de prezervativ, ca o poti lasa gravida din prima.

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa nu o doara rau, faceti preludiul foarte lung, lubrifiati-va si folositi prezervativul

| thesnake02 a răspuns:

Daca nu vrei sa devii tata, foloseste-l. Totul vine de la sine. Plus ca... daca e prima data e posibil sa o doara oricum...Bafta