| JuStKid a întrebat:

o intrebare mai delicata pentru fete! eu sunt baiat si am hotarat impreuna cu prietena mea sa facem dragoste [pentru prima data pentru ea], am incercat de 2 ori dar a esuat.deoarece ii este putin frica si o si doare! nu mi sa mai intamplat niciodata asta la o dezvirginare.nu stiu dc o doare atat de tare. ori este ea mai sensibila!? fetelor voi cand ati facut'o prima data. ati incercat cumva sa domoliti durerea? eu i-am propus, chiar daca nu e cel mai bine, sa o dezvirginez prima oara cu degetul.deoarece penisul meu este detul de mare pentru a o putea penetra fara sa o doara frt tare! va rog un sfat ceva? folosesc prezervativ si lubrifiant. am facut si preludiu. am incercat sa o excit frt tare. dar nu stiu.altceva ce stiti voi. va multumesc daca ma puteti ajuta!

Răspuns Câştigător
| Sonny_5515 a răspuns:

Pai daca pe ea o doare cand incerci u las-o pe ea sa incerce...stai u pe spate si ea sa se lase incet, sa se invete usor cu durereabig grin

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Partenera ta are macar 17 ani si jumatate? daca nu, asteptati pana la acea varsta. Cu degetul o va durea mult mai rau.

| TąNyą a răspuns:

Păi încearcă cu preludiu într-o atmosferă f romantică.

Nu cred că doare aşa tare probabil îi e ei prea frică, sigur chiar vrea să se culce cu tine acum? straight face altfel n-ar mai fi fost problema fricii aşa de mari.

T.

| Pissy a răspuns:

Incearca cu degetu` totusi.

| StillLoveU a răspuns:

Sonny are drepate. eu sunt fata si l mine a fost la fel prima oara. renunta la ideea de romantism o sa o ihibi si mai mult. incearca sa ai rabdare si incet. las-o p ea sa conduca si totul o sa fie bine. a da si sa fie intr-un loc unde sa nu va prinda nimeni ca poate sa fie si stresata de ideea asta. inchideti-va telefoanele si incalzeste-o bine... mult noroc

| JuStKid explică:

Prietena mea are 17 ani si ceva, n-avem problema ca ne prinde cineva. o facem la mine acasa unde eu stau singur.nu e nici o presiune. dar o sa incerc sa o las pe ea.chiar daca ea imi spune sa fac eu, ca am experienta.om vedea>! mersi fain.

| SecretWish a răspuns:

Cati ani are prietena ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai barbat.ne faci de ras.cu degetul mai? asta le e soarta. sa le doara.fiindca dupa aia e bine.sa vezi cand s-o plictisi de tine cum cauta atul mai dotat.