| thefunkytroll a întrebat:

Cum incep o conversație pe net cu o fata pe care nu o cunosc? O introducere mai interesantă, dupa care peste cateva zile o voi invita in oraș.

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Răspunde-i la un story de la care să poți iniția direct o conversație, cel mai simplu.

| Sofer a răspuns:

Incerci cu bună sau hei.

| alexalx1234 a răspuns (pentru Sofer):

Și după iei block

| Sofer a răspuns (pentru alexalx1234):

Atunci rămâne doar abordare în real? Sa vadă ca ești curajos și cu tupeu.

| alexalx1234 a răspuns:

Nu începi. O să te lase cu seen sau îți dă block. Oricum ele știu doar să profite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Hmm. nu știu. Cred că poți fi sincer cu ea și îi poți spune că este o persoană frumoasă și că ți-ai dori, dacă se poate, să vorbiți. Mie sincer mi se pare foarte frumos ca un băiat să fie elegant în exprimare, sincer și să scrie corect. Baftă cu acea fată! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai mai văzut-o, nu-i trimite mesaje. Vorbește cu ea in fata-n fata. Poți tu orice mesaje să-i trimiti o să creadă că nu ești destul de bărbat încât să te bagi in seama cu ea.
Nu-i nimic interesant in a o invita în oraș si dupa ce o inviți în oraș ce vrei sa faceți? Nu vad rostul in a o invita în oraș avand în vedere că nici măcar nu o cunoști.

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îi spui omului să vorbească cu fete față în față, dar dacă arată cum arăt eu nu are nicio șansă. Îți dau Facebook-ul meu în privat

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Mai omule nu mai vorbi cu șanse, fetele au șanse la tine. Nu tu la ele. Acum depinde de tine, daca ea nu-i interesata ea are de pierdut. Tu nimic.
Trimite daca vrei dar sincer îți spun nu prea contează cât se frumos ești la fata/inaltimea, contează corpul.
Mergi la sala și dezvoltați in special umerii/spatele și picioarele, nu patratelele. Că alea nu se vad prin haine. o sa observi că se uita la tine fetele uneori chiar și femeile ca la felul 14.
Și eu mi-am luat block de o grămadă de ori și sunt multi altii care își i-au, sa stii că uneori tipele îți sau block Pentru ca au vreun prieten sau iubit și nu vor sa vadă aia că vorbesc si cu alții. Habar nu ai tu cat de nebune is unele tipe și cat de bine se ascund când e vorba de făcut sex.

| anonimusf001 a răspuns:

Salut, ce faci?
Te-am vazut si mi-ai placut! Esti tare draguta...
apoi dupce ce vorbiti voi acolo despre una alta, poti sa o inviti in oras ca sa va cunoasteti mai bine!
poti sa ii trimiti clipuri amuzante, sau diferite poze, imagini, melodii, etc si asa poate mai dezvoltati subiecte pe temele respective

| StefanAdam a răspuns:

Ii bagi vrajeala si i dai o buca si o lasi