| GeorgeMihai a întrebat:

Cum pot avea o iubita? Dati-mi idei big grin. Orice idee e bine venita. happy Multumesc!

8 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

CEEE

Ti-o "construiesti" din clisă, frate!

| Jipa95 a răspuns:

Sa nu ai emotii, sa stii cum sa vorbesti cu o fata, si sa o faci sa te placa! happy

| Danysan a răspuns:

Mareste-ti cercul de prietenii si cu siguranta o sa intalnesti o fata care o sa vrea sa iti fie iubita. Apoi mai e si chestia cu incercatu.Incerci,ti-o iei si iar incerci panca cand una o sa accepte sa fie iubita ta.Vezi cu timpu ca sti sa abordezi, sti sa raspunzi si tot asa. Fetele sunt foarte isetete si te taie rapid cand le propui asa ceva daca nu au de gand sa isi faca iubit dar daca stii cum sa le raspunzi poti sa le convingi sa iti acorde macar o sansa. Inceraca si o sa vezi ca o sa reusesti.

| Deliiiia a răspuns:

Frecventeaza locurile unde sunt multe fete, asculta-le, intereseaza-te de ele...etc.

| Green66 a răspuns:

Trebuie să ai mult curaj și spirit de sacrificiu.

| LeKaAlex a răspuns:

Intri pe cleverbot si vorbesti tu acolo cu o fata, Bafta

| TerenteFTW a răspuns:

Vezi una pe strada, o iei in spate, o bagi in beci si pana la urma accepta ea.

| Florinx123 a răspuns:

Du-te in parc si vorbeste cu toate fetele din jur. Orice discutie.cel mai bine e sa incepi cu un compliment si de acolo vezi cum merge treaba.
Bafta!