| dan123456 a întrebat:

ieri am vazut si eu o fata care e noua venita aiici in vecini... e de seama mea si imi place de ea. dati-mi si mie cateva idei sa o fac sa fie iubita mea big grin ast raspuns cat mai repede

4 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Intai si intai vorbeste cu ea, zambeste-i, fii dragut, amabil cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poarta-te frumos cu ea, dar nu te arata prea topit dupa ea, dar nici prea indiferent.
Da-i de inteles ca o placi. Flirteaza cu ea. Daca si ea te place, va flirta cu tine si cand va veti cunoaste mai bine, poate veti fi impreuna.
Daca nu te place, nu are rost sa o bati la cap.
Totusi, mult noroc!

| Chrisss23 a răspuns:

Sa fii dragut cu ea si sa o faci sa rada apoi printr-un prieten sau mesaj o intrebi daca vrea sa fie iubita ta. Bafta!winking

| dan123456 explică:

Pei inca n-am facut rost de nr ei. si vreau cat mai repede sa o conving ca peste 2 sapt e stamaria si la noi si face ceva de gen Balci si poate vr sa mergem impreuna... mai ast sfaturi!