| MosorCostinn a întrebat:

Salut! Cum pot creste apetitul sexual? Am o iubita frumoasa ma atrage dar nu pot sa întrețin actul în sine dacă nu iau ceva pastile de potenta (am 26 ani) mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Daca asa stau lucrurile, ma mir ca inca nu ai vizitat un urolog.Nu mai sta asa, macar, mergi si afla ce problema ar fi.
In cazul tau is doar 2 posibile cauze, mari si late laughing
- Infectie urinara sau la prostata
-Deficienta sexuala, adica corpul nu mai fabrica destule chimicale sa iti mentina scula ridicata

Dar macar sa stii sigur cum sta treaba.In cazul in care ai infectie, aia se trateaza, apoi iti revii fara probleme.

Daca ai probleme ce am spus de ridicare, atunci singura solutie este sa folosesti pilule, alta solutie nu mai exista, poti tu sa cauti si pe Luna si in stele.
Iei pilule, cialis, tio face de bati cu ea in lemn, fuge aia de tine laughing

Daca esti atras de tipa de care spui, daca simti ca vrei, atunci ar putea sa fie infectie, pentru ca la disfunctie, nu mai ai nici libidou.

Dar pilula aia iti da de toate laughing chiar si la cei care is in regula, cum am spus bati cu ea in masa, asa se face, am probat eu de cateva ori laughing sa am idee daca face ceva sau nu.

Sint si oameni normali care iau pilule de astea, pentru ca au acasa femeie la care nu face fata fara laughing sunt si asa femei, de astea ce le trebuie mai mult.
Sau daca ejaculezi rapid, ori vrei sa faci mai mult, stiu si eu juma de ora, sau mai mult, pilulele alea te ajuta si in sensul asta.

Dar pentru tine primul lucru ce trebuie sa il faci, este sa mergi la doctor, sa stii cu ce ai dea face.
Asa ca bafta si spor la lucru

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Faci sport?

| MarianWLF a răspuns:

Ai nevoie de testosteron, nivelul lui il ridici prin sport, prin miscare, ridica-ti ritmul cardiac, iesi la alergare macar de 3 ori pe saptamana, pui sangele in miscare, si acest fapt ajuta la o erectie de durata, iti zic din experienta. Cu cat esti mai activ fizic, cu atat performantele tale cresc, inclusiv in viata ta intima.

| Violleta2022 a răspuns:

Megi la medic, ca ai o problema serioasa de erectie, daca la 26 de ani nu poti face sex.

| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic. Asta e singurul sfat valabil.

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti citi pe aici:
https://argonpotent.ro/blog/cresterea-libidoului/

https://www.sfatulmedicului.ro/......xual_15103

Si poate nu ar strica un control la medic, daca vezi ca nimic nu functioneaza.Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă la 26 de ani ai nevoie de pastile de potenta, înseamnă că ai probleme cu scula ta. Consulta de urgenta un medic urolog. El te va sfătui ce trebuie facut cu scula ta pentru a numai folosi pastile de potenta.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă la 26 de ani ai nevoie de pastile de potenta, înseamnă că ai probleme cu scula ta. Consulta de urgenta un medic urolog. El te va sfătui ce trebuie facut cu scula ta pentru a nu mai folosi pastile de potenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu mai pățesc din astea. Țin sa zic ca sunt pasionat de ciclism, iar după 100 și ceva de km pe asfalt fără măcar sa ma opresc ca să stau jos, ajung acasă și nu mai am chef de nimic. Nici măcar de sex pentru ca oricum nu se ridica din cauza oboselii.

| GeorgeCazan a răspuns:

Schimbă modul de viata și alimentația. Dacă nu dormi destul, nu mănânci sănătos, bei, fumezi, etc. nu te aștepta să ai randament în pat.

| FindMyName a răspuns:

Știi cum se zice, pofta vine mâncând...
Sexul (pofta lui) vine făcând! laughing
Glumesc și eu, poate ai mici probleme nu știu, mergi la un medic