| L09L09L09 a întrebat:

Va salut!
Sunt de ceva vreme cu o fata, o iubesc, este frumoasa, facem dragoste uneori destul de mult, alteori nu. In ultima perioada nu prea am chef sa o fac, dar nu e vorba de ea, pur si simplu nu am eu chef, am doar 22 de ani si nu mai am chef foarte mare de sex(mentionez ca am petrecut si seri fierbinti in care am facut-o ore in sir).
Vreau sa iau un supliment ceva pentru a-mi creste apetitul sexual si potenta, ceva natural si care sa aiba efect. Am auzit de Thian li, de un ceai natural Etern masculin sau ceva de genul si altele, dar vreau sa aflu ceva concret de la cei care au mai folosit! Multumesc anticipat! Nu-s disperat, dar vreau doar sa am chef sa o fac la orice ora!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Faceti sex mai rar si totul va fi ok.

| L09L09L09 explică (pentru Emilian65):

Am avut o pauza de 2 saptamani in care nu am facut nimic, a urmat o saptamana ok, dar dupa aceea iar a scazut cheful acela.

| Savantul2017 a răspuns:

Man nu stiu ce sa zic...la varsta ta ar trebui sa rupi patul cu ea happy Iti recomand sa nu folosesti acele potiuni magice in relatia cu prietena ta, peste cativa ani ce vei mai face? Incercati diverse lucruri inainte de actul sexual propriu-zis, pune un film deocheat, fa-i oral sau ea tie, sau orice va trece prin cap.Bafta!

| L09L09L09 explică (pentru Savantul2017):

Ne facem oral. Uneori am chef nebun, alteori nu am asa chefsi facem doar un numar, iar la al doilea care vine dupa 10-20 de minute nu mai am chef, sincer.