| playboy26 a întrebat:

Salut cum pot sa aflu daca iubita ma inseala

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand te inseala evita sa se mai vada cu tine in multe ocazii si minte de ingheata apele. Uita-te in ochii ei cand o vezi cand vorbesti si daca se uita in alta parte cand raspunde atunci s-a terminat povestea.

| BeAmazing a răspuns:

Comportamentul. daca te inseala nu se mai comporta cu tine cum s-a comportat la inceput!

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Cea mai bună cale e să angajezi un detectiv particular care să o urmărească. Succes!

| SethMC a răspuns:

Iti zic eu cum am aflat si eubig grin. o intrebi daca iese pe afara si daca iti zice nu, te duci si o cauti pe unde sti ca dai de ea de obicei si daca o vezi cu altu e clar..sau prin comportament. daca e mai rece nu mai iti zice te iubesc sau din astea ori te inseala ori s-a plictisit de tinewinking