| catalina_6811 a întrebat:

Cum sa aflu daca persoana iubita ma inseala

10 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Catalina cand persoana de langa tine te inseala se simte asta.il vezi mai distantat fata de tine mai mereu plecat...mai des vorbind la telefon.

| Alissa193 a răspuns:

Pai, nu e prea greu sa afli, daca te cam ignora in ultimul timp, refuza sa va intilniti inventind fel si fel de pretexte, nu mai este cel de la inceput, nu-ti mai ofera aceeasi dragoste cu care te-a obisnuit.aceste semne poate sa-ti dea de gindit,

si in legatura cu id fiecare are dreptul la intimitate si poate secrete atita timp kit ele nu ranesc pe cineva

BAFTA!

| zumba zumba a răspuns:

Daca te inseala nu te va mai iubi la fel, te va ingnora uneori, nu o sa mai simti aceeasi afectiune... incearca ce ti-a zis traficanta.

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

@TraficantaDeSentimenteRoz unii chiar nu vor sa-si dea parola lor de la Y! M nici macar iubitei
eu de exemplu, daca nu dau parola prietenei mele, inseamna ca sunt infidel?yawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa ai incredere in el.
Cerei parola de la id... daca refuza ar trebui sa iti dea de ganditwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ascunzi ceva daca nici daca stai thu cu ea pe id tau nu se poatewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu am patit si eu sa iubesc si sa fiu inselata, de obicei uita de tine, te pune pe ultimul loc, nu va mai intalniti si apoi iti spune s-a terminat!

| Adryan_Dan_1991 a răspuns:

Bai chestia e ca si eu am o probelma am o relatie recenta si nu stiu iubita mea a seara a vb vreo 30 de minute si inainte sa vb la tel mi-a zis sa astept 5 minute ca ma suna ea si mi-a sunat dupa 30 de min si peste 10 minute de vb cu ea la tel din nou aceeasi poveste ori o iubesc eu prea mult ori e ceva astept un raspuns de la voi

| ewen a răspuns:

Pai iti faci un cont de, eu stiu facebook sau hi5, ceva ce el folosete si intri in vorba cu el, sa vezi ce-i duce capu, mie mi-a reusit de fiecare datahappy

| Liviu_Dudoiu_1970 a răspuns:

Am.fost.2.luni.ecat.vreau.sa.stiu.daca.ma.an.selat.eu.banui.ceva.dar.nustiu.precis