| CataNH a întrebat:

Cum pot sa aflu daca iubitu ma inseala!?

Răspuns Câştigător
| ovi93 a răspuns:

Nu fi geloasa nu e bine deloc, strica relatia si mai ales strica carecterul omului. Lasa-l in plata Domnului daca te inseala asta e viata nu esti nici prima nici ultima care pateste asa ceva. Cel mai bine e sa iesi cu prietenii tai sa iti petreci timpul mai mult cu ei si o sa vezi ca o sa se intereseze el mai mult de tine si nu va dori sa te insele. Ok dar daca vezi ca e rece cu tine, nu prea vrea sa va inalniti, nu aveti un dialog prea bogat, incearca sa te refuze la aproape orice e clar...te inseala. Cel mai bine omul se cunoaste dupa comportamentul fata de persoana iubita. Deci daca vorbeste rece cu tine si refuza orice iesire alaturi de tine nu e prea ok relatia.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca te inseala simti, comportamentul lui lasa de dorit, nu-i mai convine nimic, face mofturi, etc

| lo a răspuns:

De ce vrei sa cauti ceea ce nu vrei sa afli?

| Prezidentul a răspuns:

Vei afla in curandhee hee

| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Pai, de obicei e destul de simplu sa-si dea seama pentru o fata, daca se aranjeaza mai des decat de obicei, e mai rece si ursuz, se poarta diferit, mai pe scurt.Insa, intrebarea este, cum a spus si eu, chiar vrei sa afli?

| m2704 a răspuns:

Hm,e un subiect foarte complicat. Daca nu ai incredere in el mai bine spune-i.Increderea e foarte importanta.

| DerpyXD a răspuns:

Spioneaza-l!

| PurceluAtomic a răspuns:

Tu altceva mai bun nu ai de facut?

| CataNH explică (pentru PurceluAtomic):

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!