| 7777 a întrebat:

Cum pot sa devin mai tupeist? Vreau sa impresionez o fata, iar eu sunt mai timid de fel si as vrea sa ma schimb!big grin

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Fai cunostiinta cu prietenul din pantalonilove struck

| Delire a răspuns:

Buna! raspunde profilor, fii rebel...si daca iti va fi teama,gandeste'te ca doar o viata ai! trebuie sa faci ceea ce simti, si cand simti! nu te gandesti la consencinte, joci totul pe o cartewinking!

| eugem35 a răspuns:

Cati ani ai tu?
toate la vremea lor
sau las lucrurile sa decurga de la sine.
te duci la ea cu o floare si o scoti la mall, ca in cantecul celor de la cassa loco bafta.
ii spui in fata ce si cum vrei si ii cer raspunsul pe loc, ii spui ca o vrei pentru tine si dac comenteaz ii spui sa nu comenteze si sa lase gura

| Hollywood a răspuns:

Pai vrei tu tupeu, dar tupeu frumos sau tupeu prost? trebuie sa pari inteligent tongue si ceva tupeu nu stricahappy

| Petru_7202 a răspuns:

E greu, ia-l pe unu mai mare ca tine la bataie(vz sa il poti bate), si poate te faci mai tupeist dupa aceasta

| Manhattan a răspuns:

Vezi ca tupeul si curajul nu sunt sinonime. Tupeul implica o doza de badaranie care nu prinde la fete, curajul implica o doza de noblete care are un succes uluitor. Incearca sa te bagi in fata unei batrane la o coada cand e fata respectiva langa tine si vezi ce reactie are.(asta e tupeul)Pe urma fa cumva si salveaza un catel de la moarte, tot pe batranica de la coada de 2 hoti mari si rai care seamana cu Hulk, sau nu stiu, fa o chestie curajoasa tot cand e ea prin preajma.Vezi sa ai demachiant la tine sa te poti sterge de ruj, eu cred ca o sa ai nevoie happy

| ok47 a răspuns:

Nu trebuie sa fi mai tupeist ca sa poti impresiona o fata. fi tu insuti. nu cred ca merita sa te schimbi pentru o fata. Daca ea te pace cu adevarat, te place pentru ce esti.
Incearca sa vorbesti cu ea. afla ce ii place sa faca, glumesteu ea. sau pune-te bine cu prietena ei ca sa poti fi mai aproape de ea.