| anonim_4396 a întrebat:

Cum să mă bag cu o fată înseamă, îmi place de ea și vreau să-i scriu pe Facebook, dar nu știu ce să-i scriu.
Ce să-i scriu, ceva interesant?
Niște sfaturi vă rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O poti face cu un simplu buna ce faci si sa incerci sa dezvolti subiecte ca de exemplu ce filme ii place si chestii de genul asta si daca o sa mearga restul va decurge de la sine.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Chiar si in ziua de azi, fetele care se respecta doresc sa fie curtate in direct, nu virtual.
Totusi, virtual ii poti povesti despre interesanta ta viata si, probabil, va fi incantata sa o afle. Nu exagera totusi prea mult.

| Betty12345678 a răspuns:

Intreab-o chestii despre ea.Cea mai enervanta intrebare e "ai prieten". Daca vezi ca nu prea e interesata, nu insista.