| florin1996 a întrebat:

Vreau sa ma bag inseama cu o fata pe facebook si nu stiu cum.

1 răspuns:
| Bellsofdeath a răspuns:

Hey! Poti sa incepi prin a-i da like-uri la poze si la melodiile ei de pe wall, apoi mici comenatrii in legatura cu unele fotografii.Nu fii prea direct, adica nu-i spune din prima "ce frumoasa esti" sau "imi dai si mie id/nr -ul tau?". Trebuie sa-i arati cat mai elegant posibil ca aveti anumite lucruri in comun. Sper ca ti-am fost de ajutorhappy