| anonim_4396 a întrebat:

Salut!

Cum se face ca toate fetele care imi plac sunt luate? Cum se intampla sa ma atraga cate o fata, aceasta deja are prieten de nu stiu cat timp. Am tot asteptat sa apara una sa imi placa si sa fie singura dar nu a aparut.
Cum fac tipii astia care sunt cu fetele astea de nota 10 de le gasesc? Care e stategia?laughing Cum fac de le gaseasca la momentul oportun cand sunt singure?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" toate fetele care imi plac sunt luate? ...Cum fac tipii astia care sunt cu fetele astea de nota 10"

e vorba de liga in care "joci" și de faptul că-ți iei parteneră din ACEEAȘI ligă, asta dacă mă ințelegi

| OldSoul a răspuns:

Cum fac tipii astia care sunt cu fetele astea de nota 10 de le gasesc?

Le gasesc de mici laughing Si nu le mai lasa

| alexalx1234 a răspuns:

Tipii ăia au papagal, bani, mașină scumpă. Ăsta e secretul.

| Morbid a răspuns:

Ții se pare ție că sunt de nota 10, daca le ai cunoaște mai bine ai vedea că au defecte, defecte care probabil ți-ar distruge toată atracția care o ai fata de ele. nu mai fi controlat de atracție...

| Iunicu a răspuns:

Ăsta este farmecul lor, că sunt luate!

| luffypk a răspuns:

Nu stii tu cat au asteptat "masculii aia alfa" ca sa le vina randul rolling on the floor, unele converseaza cu baieti si in timp ce au relatie, deci nu e surprinzator faptul ca unele nici n apuca sa fie singure la cati fraieri stau dupa ele.