| MariusS_5528 a întrebat:

Salut, cum trebuie sa ma comport cu fetele pentru a le cuceri? Precizez ca nu sunt timid.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Frumos si cu multa politete sa se vada ca esti un baiat educat. Daca una incepe sa faca figuri in fata ta tu ii pui capac nu te lasa calcat in picioare sau poti pleca fara sa o bagi in seama chiar daca e cam naspa sa o auzi cum tipa.

3 răspunsuri:
| MariusS_5528 explică:

Si despre ce ar trebui sa vorbesc cu ele?big grin nu vreau sa par plictisitor.

| ExPerTWiNsToN a răspuns:

Comporta-te ca un lingau si le vei cuceri deodatabig grin

| Jess_9113 a răspuns:

Spune in fata citeva cuvinte de dragoste si ea se va indragosti neaparat.