| Ramona59 a întrebat:

big hug Poate fi cineva gelos pe orice baiat care se da la fosta? Chiar daca el spune ca nu mai simte nimica pentru ea, desi nu arata asta dar no.Si de ce?big grin

3 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

In mod normal daca o relatie s-a terminat, cei 2 care au luat parte la aceasta relatie sunt liberi si au voie sa faca ce vor

deci fata e libera sa faca ce vrea

daca fostul ei e gelos pe baietii cu care ea intra in contact inseamna ca el inca mai are sentimente pentru ea
daca ei nu ii convine ii zice o replica gen : intre noi s-a terminat! sunt libera sa fac ce vreau! va inceta
daca si ea mai tine la el atunci sa se impace laughing

sper ca te-am ajutat happy

| poliku a răspuns:

Normal pentru ca minti si inca mai ti la el chiar daca mai putin dar tot mai exista ceva pentru el si de asta esti geloasa.big grin

| Rurouni a răspuns:

Orgoliulhee hee Si noi fetele suntem geloase cand altele se dau la fostii nostri. Posesivitatea nu se termina odata cu relatia big grin