| SabinaMalik a întrebat:

Cum ii spune un baiat unei fete ce simte?

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Simplu.o iei usor.de fapt nu trebuie sa-i spui nimic, si ea simte ce crezi u despre ea, daca tii la ea...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Simplu, se apropie de acea fata și ii spune ce are pe suflet. In fata fără nici o rușine.

| Chris a răspuns:

Consider ca depinde de caracterul fiecaruia. Personal, prefer sa imi expun sentimentele doar cand e evident ce simte pentru mine fata pe care o plac. Daca nu e reciproc, nu spun nimic, poate pentru a nu fi dezamagit de reactia ei. Nu imi place sa ma exteriorez in acest mod. Dar repet, fiecare actioneaza in propriul sau mod.

| ŞoSeŢeL a răspuns:

Pai ii spune intr-un loc unde sunt doar ei. Ii spune ce simte... aproximativ tot.si daca vrea sa o intrebe daca vrea sa stea cu el.(cel putin asa s-a intamplat la mine). Succeswinking