| mihail2003 a întrebat:

Salut,daca am prietena poate fi insarcinata(fara sa fac sex)?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

SI cu cine ar putea fi insarcinata, cu Duhul sfant?
Sau prin telepatie?

| mihail2003 explică (pentru Violleta2022):

Ok,am gresit, ce am vrut sa zic, am prietena, sunt riscuri, sa fiba insarcinata(asta fara sa fac sex)?

| Violleta2022 a răspuns (pentru mihail2003):

Da, bineinteels ca sunt riscuri ca ea sa fie insarcinata cu altul, daca tu nu ai avut sex cu ea.

| mihai69 a răspuns:

Desigur, doar mai sunt și alți tipi prin cartier, nu?

| Emilian65 a răspuns:

Da, daca a facut sex cu un alt baiat.

| SilentRain a răspuns:

Doar daca este sfânt Măria și a rămas cu gravidă cu Sf duh a.k.e Vasile

| dannyel86 a răspuns:

Poate fi insarcinata cu altul, nu cu tine.
Sau prin inseminare artificiala.

| ywar a răspuns:

Da, e Fecioara Maria! S-a pogorat Duhul Sfant!

Sfidati orice bariera a prostiei.

| Eireann a răspuns:

Da, daca face sex cu altcineva.

| beyoun a răspuns:

Daca intrebarile astea nu sunt puse la misto ar trebui sa pui mana pe o carte, nu conteaza ce carte, doar fa-o. Muriti prosti, nu de alta.