| RaulMA a întrebat:

Am făcut dragoste cu iubita mea de 2 zile. Ţin sa menţionez că am facut-o protejat. Dupa actul sexual, prezervativul era plin. Nu era rupt, nu nimic. Iubita mea era virgină. Iar acum zilele astea trebuie sa ii vină ciclul, nu are ameţeli, nu are pofte, nu nimic. Doar aia. Sunt şanse de sarcină?

Răspuns Câştigător
| LoredanaaBT a răspuns:

Buna! Daca prezervativul sigur nu s-a rupt nu are cum sa ramana insarcinata si faptul ca ea era virgina nu are nici o treaba poti ramane insarcinata si asa.
Stai fara grija nu a ramas happy

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt sanse sa fie gravida.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Nu.Dupa primul act sexual ciclul întârzie așa e normal dar daca tot ai suspecte și să fi sigur să ia un test de sarcina.

| Sarina a răspuns:

Nu are cum daca prezervativu nu s-a spart sau nu ai ejaculat in ea. Nu poate fu însărcinată