| namemic a întrebat:

Salut.Daca faci sex cu o fata care inca este virgina si din intamplare iti dai drumul in ea se poate sa ramana insarcinata?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da, riscul de sarcina este maxim la dezvirginare.

| Papusik a răspuns:

Da, mai ales cand e virgina, pentru ca se produce o excitare foarte mare, fiind si prima data.Iar hormonii sunt in cantitati mult mai mari

| Dr3yga20 a răspuns:

Nu influenteaza cu nimic daca e virgina sau nu, sansele ca sa faca copii sunt cam aceleasi. 1/4 incercari la un om pur potent.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Cum adica din intamplare? Deci, voi faceati acolo sex linistiti cand, dintr-o data s-a intamplat fara ca macar voi sa stiti ca asta se va intampla. Crezi ca faci sex la nesfarsit pana iti dai seama ca TREBUIE sa ai suficient creier ca sa iti pui un tampit de prezervativ?

| GoguSteriade a răspuns (pentru FeliciaCorinaA):

Nu prezervativul e tampit.

| senstein a răspuns:

Da, naste monstri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,100%.Mai ales daca e virgina.
Si chiar daca nu-ti dai drumul in ea, lichid seminal tot iese, asa ca tot ramane.
Deci protejeaza-te.

| Pitzipoanca a răspuns:

Din moment ce faci sex cu ea, nu mai e virgina.
Da dragutule, poate ramane insarcinata daca in vaginul ei ajunge sperma care poate intalni un ovul fericit.
Incearca sa folosesti cauciuc, chiar daca egoismul tau atroce nu-ti permite asta.

| dorykutza a răspuns:

Da